Cepli Dosya Baskı Ebatları

Cepli Dosya Baskı Ebatları

16 Kasım 2019 0 Yazar: SEO Kılavuzu

Yeni kurmuş olduğunuz bir şirket ya da firmaya sahipsiniz, bir marka oluşturduğunuz ve daha yolun başındasınız bu aşamada şirketinizin ya da markanızın tanıtımı oldukça önemli bir süreçtir. Bizim basımını yaptığımız cepli dosya baskı bu anlar için gereklidir. Şirketinize ait olan her türlü belge, dosya, sunum için hazırlanan malzemeleri taşımanızda yardımcı olacak bu ürün üzerinde kurumunuza ait telefon numarası ve logoyu da barındırmaktadır. 

Gittiğiniz her yerde ciddi ve kararlı bir görüntü ve duruş sergilemek istiyorsanız bu tarz ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Kişinin kendi kendisinin reklamı olarakta adlandırılabilecek bu işlem ile yeni olduğunu sektörde daha çabuk duyulabilirsiniz. 

23X33 ebatlarında, cep baskısız ve mat kuşe kağıda baskılı olan ürünün temini oldukça kolay ve hızlıdır. Baskı aşamasında istediğiniz ek özellikler de ürüne eklenebilmektedir.

Piramit Takvim Neden Tercih Edilir?

Takvim amaca yönelik olarak düşünüldüğünde bize tarihleri sunan ve bizim hangi gün/ay/ yılda olduğumuzu gösteren simgelerdir. Sıradan masa takvimleri de bu amaç dahilinde işlevlerini gerçekleştirirler. Ofislerimizde yer alan piramit takvim çeşitleri ile beraber klasik kullanımı dışında da kullanılmaktadır. Ürünleri istanbulbaski.net adresinden inceleyin.

Promosyon olarak sunulan piramit takvim sayesinde takvim üzerine sizin istediğiniz şekilde özel resim baskısı oluşturulmaktadır. Bunun yanı sıra üzerine firma ya da markanıza ait logonuzu da basabilmekteyiz. Bu sayede başka firmalar ofiste masa başında çalışırken markanızı ve sizi unutmayacak hep göz önünde kalacaksınız.