İhtiyaçlarınıza Uygun Atık Bertaraf Konteynerleri

İhtiyaçlarınıza Uygun Atık Bertaraf Konteynerleri

8 Eylül 2019 0 Yazar: SEO Kılavuzu

Farklı ihtiyaçlara uygun olarak üretilen çöp konteyneri işletmeniz tarafından oluşturulan atıkları toplamanız için size etkili yollar sağlamayı amaçlamaktadır. Kağıt ve karton atıkları da dahil olmak üzere her türlü atığa uyması için 25 litreden 10 metreküpe kadar geri dönüşüm kutuları tedarik edilebilir.

Geri Dönüşüm Konteyneri Çeşitleri

  • 240 litrelik çöp kutusu
  • 360 litre çöp kutusu
  • 660 litre çöp kutusu
  • 1100 litre çöp kutusu

Mutfak Konteyneri

Hijyeninizi korumak için önerilen, biyolojik olarak parçalanabilen yiyecek atıklarına uygun mutfak tipi çöp kutularından yararlanabilirsiniz. Yiyeceklerin genel atıklardan ayrılması, geri dönüştürülebilir diğer malzemelerin geri kazanılmasını arttırır ve onları enerji üretimi ve kompostlama için göndermemize izin verir.

140 litre veya 240 litre olarak sunulan kilitlenebilir kutular, mekanik bir yuvaya ve plastik kutular ve ofis konsollarına şık bir alternatif sunar.

Boyutlar (yaklaşık olarak):

  • Yükseklik: 1000mm – 1055mm
  • Genişlik: 400mm – 570mm
  • Derinlik: 430mm – 700mm

Tekerlekli Çöp Kutusu

Bu kutu iki tekerleğe sahiptir ve kart, kağıt veya cam atıkları için idealdir. Büyük geri dönüşüm kutuları dört tekerleğe ve frene sahiptir. Kilitlenebilen plastik kapaklı çöp kutuları çelik veya plastik olarak temin edilebilir.

Kapasite: 4-5, 6-7, 10-13, 12-15, 18-22 çöp torbası gibi boyuta göre değişen kapasite  

Üstten yüklemeli tasarıma sahip çöp kutuları, bu depoların kolay erişilmesini ve kullanılmasını sağlar. Tekerlekli kutulara göre çok daha yüksek kapasiteye sahiplerdir ve emniyetli kilitlerle birlikte üretilirler. Bu çöp kutularının tekerlekleri yoktur ve bu nedenle kaldırma ekipmanı kullanılarak hareket ettirilmeleri gerekir.