LED ekranlar ve AVM

LED ekranlar ve AVM

23 Eylül 2019 0 Yazar: SEO Kılavuzu

Son zamanlarda popülaritesi artması ve büyük kolaylık sağlayan avm led ekran kullanımı çok fazla tercih edilen teknolojik ürünler arasına girmiştir. Üzerinde bulunan tanıtımların ve reklamları bir çok kişinin izlemesi ve olumlu dönüt alınması sebebiyle oldukça talep edilen bir konu olmayı başarmıştır. Üzerinde yayını yapılan ürünlerin satışının artması ve talepleri noktasında yoğunluğun bulunması sebebiyle nerede ise tüm AVM ler de bulunmaktadır. 2 farklı şekilde uygulaması bulunmamaktadır. İçeride kullanılan LED ekranlar ve dışarıda kullanılan LED ekranlar olmak üzere 2 kısım halinde kullanılmaktadır.

Alış veriş merkezleri zaman zaman içeride kullanmakta, zaman zaman içeride kullanmaktadır. Merkezin işlek bir yerde olması durumunda dışarıda kullanılması oldukça iyi sonuçlar doğurmaktadır.

Kiralık LED Ekranlar

Şuradan daha fazla bilgi alabileceğiniz kiralık led ekran kullanımı bazı durumlarda fazla para harcanması gerekliliğini ortadan kaldırarak ihtiyacı görmektedir.

AVM tarzı mekanlar da kiralama metodu sürekli LED ekranın güncel tutulması adına kullanılmaktadır. Kısa süreli açılacak olan sergiler de kiralık olarak kullanım tercih edilmektedir. Sürekli bir ihtiyaç bulunmaması ve kısa süre ihtiyacın hal edilmesi adına son derece etkili bir yöntemdir. Ücretlendirme işlemi kiralanacak cihaza ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Büyük, küçük, daha teknoloji barındıran özelliklerin yanı sıra ne kadar süre içinde teslim edileceği de fiyat noktasında etki eden faktörler arasında yer almaktadır.

Tercihlerin belirlenmesi ile fiyat konusunda anlaşmaya varılmaktadır. İhtiyaç doğrultusunda tercih yapılmalıdır. Pazarlık da mutlaka söz konusudur.