Sıfır Atık Kutusu İle Atıklardan Arınmak İçin Geç Değil

Sıfır Atık Kutusu İle Atıklardan Arınmak İçin Geç Değil

31 Temmuz 2019 0 Yazar: SEO Kılavuzu

Geçmişe kıyasla ülkemiz her açıdan gelişmeye ve daha fazla sektöre hitap etmeye devam ediyor. Gelişim ve sanayileşmenin beraberinde getirdiği olumlu ve olumsuz sonuçları ise her açıdan görüyor ve yaşıyoruz. Sanayileşme bir ülkenin güçlenmesinde önemli bir yer kaplıyor ve fakat sanayileşmenin getirisi olan atıklara ise çok fazla önem gösterilmiyor. Ülkemizde atık sorununun bu denli büyümesinden kaynaklı Cumhur Başkanımızın Eşi Sayın Emine ERDOĞAN’ın öncülüğünde Sıfır atık kutusu Projesi ülke geneline yayılmaya başladı ve 2023 yılına kadar ülkemizin her bölgesinde uygulanması hedefleniyor. 

Sıfır Atık Kutusu Kullanarak Atıkları Geri Kazanıyoruz

Sıfır Atık Projesi ile mevcut olan atık sorununa kökten bir çözüm üretip ve atık yönetim felsefesi adı altında ülkemizdeki atıkların farklı şekilde toplanarak geri dönüşümle yararlı hale getirilmesi hedeflenmiştir. (Bu habere göz atmak isteyebilirsiniz) Mertoğlu Çevre Tasarım Ltd.Şti. şirketi olarak bizde bu hedefin bir parçası olmayı amaç edinmiş olup, sizlere en iyi kalitede atık kutuları, sıfır atık çöp konteynerleri, geri dönüşüm üniteleri ve daha bir çok çevre tasarım hizmeti sunmaktayız.

Ev, iş yeri, hastane, sağlık ve askeri kurumlar, belediyeler, oteller ve daha aklınıza gelebilecek diğer kurum ve kuruluşlar bizim hizmet kapsamımız içerisinde yer alıyor. Çöp kovası deyip geçmemek lazım, temizlik yaşadığınız ortamda başlayıp ülke geneline yayılır. Mertoğlu Çevre Tasarım Ltd.Şti. şirketi olarak size tüm bu hizmetleri sunmak ve hep beraber ülkemizi daha saygın bir ülke haline getirmek bizim için en temel hedef.